Mladší žáci ČT, Mladší žáci ÚO  |  25. září 2021

Junior Sokol Cup 2021

Junior Sokol Cup 2021

V sobotu 18. 9. 2021 se konal v Pardubicích turnaj mladších žáků 3+1, kterého se zúčastnily dva naše týmy.

Tým OT modří obsadil celkové 9. místo (6x výhra, 2x prohra). O lepší umístění se naši kluci připravili v zápase se Sokolem Královské Vinohrady, kdy ze stavu 2:0 nakonec prohráli trochu smolně 2:3 a obsadili 3. místo ve skupině. Chuť si spravili ve finále 2. pavouka, kde naopak v krásném utkání s Českou Lípou otočili zápas z 0:2 na konečných 5:3. Alespoň drobná náplast na předchozí zklamání.

OT bílí obsadili celkové 19. místo (3x výhra, 4x prohra). Podobně jako modří bohužel kluci nezvládli jedno klíčové utkání ve skupině s Pardubicemi, kdy za stavu 2:0 neproměnili řadu šancí a soupeř během chvilky otočil na 2:3 a už náskok udržel. Poslední zápas na turnaji se však podařilo vyhrát, tak se nakonec odjíždělo s lepším pocitem.

Turnaj byl náročný, ale konfrontace s týmy jako je Jaroměř, Náchod, Semily, Skuteč, Přerov, Pardubice, Praha, Třebíč, Chrudim, V. Mýto, Česká Lípa, Chlumec n. C., Kralupy nad Vltavou, Frýdlant n. O. jsou k nezaplacení. Doufejme, že příště v klíčových zápasech budeme o gól šťastnější zase my…

Děkuji hráčům za přístup a rodičům za servis. 

By Josef Kvapil

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF