Klubové akce  |  Muži, Ženy, Junioři, Dorostenci, Starší žáci, Žákyně  |   3. září 2021

Ohlédnutí za soustředěním 2021

Ohlédnutí za soustředěním 2021

Máme za sebou letos poprvé hned tři cykly letního soustředění, které na sebe navazovaly v průběhu celého srpna. Počtem účastníků z řad starších žáků, dorostenců, juniorů, mužů, žákyň a žen jsme se dostali téměř na 100 hráčů! A jak se soustředění vydařila?

První cyklus 1. - 6.8.2021

První soustředění odstartovali hráči ročníků 2004 a starší, tedy kategorie juniorů a mužů. Ti se společně se třemi trenéry vydali tradičně do Rokytnici v Orlických horách. Sportovní aktivity na hale a venkovních hřištích byly na denní pořádku. Jedno odpoledne je autobus odvezl na neznámé místo, do rukou dostali pouze dopis s úkoly a museli se vrátit zpět do Rokytnice. Nejen na výkonností a dovedností složku byl kladen důraz, ale také na taktickou přípravu do nadcházející sezóny!

Fotografie: 1. cyklus

Druhý cyklus 8. - 13.8.2021

V Rokytnici dále pokračoval i druhý cyklus, kterého se zúčastnilo 40 hráčů starších žáků a dorostenců. Po dobu celých šesti dní v týmové atmosféře nabírali a zdokonalovali se v co nejvíce florbalových dovednostech. Nechyběl i program obohacen o různé nejen florbalové aktivity. Jedno odpoledne odložili florbalky a vyrazili do lanového parku v Říčkách v Orlických horách. Odehráli utkání dorostenci vs. starší žáci, kdy se mohlo zdát, že zápas a výsledek bude jednoznačný, ale opak byl pravdou! Dalším ze zpestření tohoto cyklu, byla vzácná návštěva brankáře, reprezentanta juniorů Tomáše Jurca (odchovanec FbK Orlicko - Třebovsko, aktuálně v klubu TJ Tatran Střešovice), který s námi strávil celý den. Věnoval se především brankářům, kterým ukázal nová cvičení, předal jim své zkušenosti a znalosti. Poté se přesunul do brány a odchytal halové tréninky.

Fotografie: 2. cyklus

Třetí cyklus 19. - 22.8.2021

Letos se nám rozrostla i dívčí složka a tak z kapacitních důvodů proběhl třetí cyklus! Tohoto soustředění se zúčastnily týmy žákyň a žen, které vyrazily do Jaroměře. Ačkoli ryze dívčí soustředění trvalo kratší dobu, tak i přesto se toho odtrénovalo mnoho a žádný trénink nezanechal suché triko! Holky stihly spousta aktivit - koordinaci, halové i venkovní tréninky, výběhy, posilovnu, včetně teambuildingového bowlingu. 

Fotografie: 3.cyklus

Léto 2021 je za námi a MY vám děkujeme za hojnou účast a skvěle strávený čas!

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF