17. březen 2021

Kde nás můžete sledovat?

Kde nás můžete sledovat?

I v této nelehké době se snažíme připravit online aktivity a být s vámi v kontaktu.

Připoj se s OT!

Každé pondělí (občas i v úterý), každou středu a čtvrtek pro Vás připravujeme vzdělávací webináře, online florbalové tréninky a cvičení doma. K dnešnímu dni jsme pro vás od listopadu připravili 12 webinářů, 24 florbalových tréninků a 18 cvičení doma.

Ke všem uvedeným onlinům zveme nejen hráče, trenéry a členy OT ale všechny zájemce. Pokud patříte do OT všechny informace a odkazy naleznete na členské sekci. Ostatní zájemci mohou sledovat naší facebookovou stránku FbK Orlicko - Třebovsko, kde uvádíme program celého týdne dopřed. Poté stačí napsat na email marketing@fbkot.cz, ze kterého Vám obratem pošleme informace a odkaz o který máte zájem.

HraOT

Nová hra, která má za sebou již páté kolo a pokračuje dál. V březnu jsme spustili další hru, kterou můžete sledovat na našem youtube kanále FbK Orlicko - Třebovsko. Principem hry je řetězové plnění zadáných úkolů mezi OTéčkařemi, kdy musí na důkaz splnění poslat video do 2 dnů a poté vyzvat dalšího hráče, trenéra, člena OT a vybrat mu úkol, který musí splnit nebo se o to pokusit. Sledujte nás!

Maskotovy šlápoty

Využijte krásného počasí k procházce, při které můžete splnit Maskotovy šlápoty. V aktuální situaci je hra bohužel určená pouze pro obyvatele České Třebové a Ústí nad Orlicí. Více informací o hře naleznete na tomto odkazu Maskotovy šlápoty.

OT DNA pomáhá

Tento projekt je stále aktivní a zapojit se může kdokoliv z Vás! Stačí si rozmyslet, zda chcete darovat krev nebo plazmu, zda vyrazíte přímo s námi a nebo absolvujete darování sami ale i tak se zapojíte do projektu. Více informací naleznete zde: OT DNA pomáhá.

Děkujeme za vaší podporu. Těšíme se na společné chvíle při trénincích, zápasech a klubových akcí !
We are One Team, we are OT.

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF