8. leden 2021

FbK OT má maskota!

FbK OT má maskota!

Dalším krokem pro náš klub byla výroba maskota.

Během roku 2020 vznikl nápad na zhotovení klubového maskota, který bude součástí našich akcí. Těžkou otázkou ovšem bylo, kdo nebo co bude naším maskotem? Zadání bylo jednoznačné – musí to být něco, co bude jakkoliv spojené s naším klubem. Zamířili jsme tak do historie klubu a nápad byl ihned na světě. Žralok! 

Proč zrovna žralok? Jednak zahrnuje naše klubové barvy a to modrou, bílou a částečně černou. A další velmi důležitá část je spojitost s historií. Původní název našeho klubu byl „FbK JAWS Ústí nad Orlicí“, kdy slovo „JAWS“ v překladu znamená čelisti, které má právě i náš maskot. Žralok budí v mnoha lidech strach a respekt, proto jsme našeho nechali vyrobit s úsměvem na tváři, aby byl více přátelský. 

Maskot měl být představen na tradičním vánočním turnaji Santa cup 2020. Bohužel současná situace původní plán nedovolila zrealizovat, a proto byl maskot představen cestou zveřejnění na sociálních sítí.

Zbývá jediné. Jak se bude náš žraločí maskot jmenovat? S nápadem se nám neváhej ozvat!

Jak se Vám maskot líbí?

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF