20. prosinec 2020

4. Adventní neděle

4. Adventní neděle

Poslední adventní neděle je tu. Co se událo v říjnu, v listopadu a v prosinci?

V říjnu jsme si užili pár zápasů a tréninku, než jsme opět opustily hrací plochy. Dne 12.10. započala dlouhá pauza bez florbalu a museli jsme přejít do světa XPS tréninků, vytvořenou trenéry pro každou kategorii. Říjen patřil i dobrým skutkům a novému projektu, kdy se 25.10. vydala první skupinka našich hráčů darovat krev potřebným. Více si přečtete ve článku: OT DNA pomáhá . 

V listopadu jsme spustili další nový projekt pod názvem „Připoj se s OT!“. Tento projekt je určený především našim hráčům, trenérům, členům a fanouškům. Připoj se s OT je souhrnný název pro online webináře a online cvičení. Úplně prvním webinářem nás provedla Jitka Rubková na téma: Zdravý životní styl pro sportovce a jako další lektoři se zapojili Marek Jukl z Barracks Gym (Cvičení doma), Tamara Vaňousová (Jóga), Hana Pernicová (Stres a jeho zvládání před zápasem), Vojta Typl (Kompenzace) a Tomáš Jurco (Golmanský trénink). Každou středu také probíhaly tréninky doma s florbalkou, kterých se ujali hráči z mužské kategorie. Onliny se konaly dvakrát až třikrát týdně od 2.11. do 11.12.2020 a pokračovat budeme opět až v novém roce. 

V prosinci jsme nově zprovoznili Fanshop. Na Fanshopu naleznete nafocené a popsané produkty OT. U každého produktu je uvedena barva, materiál, popis o rozměrech nebo provedení produktu, stav na skladě a cena. Jak bude objednávání a předání probíhat? Produkt si objednáte (zarezervujete) přes Internetový fanshop. Objednané zboží Vám připravíme a vy si ho budete moci vyzvednout a zaplatit hotově v kanceláři OT na adrese Masarykova 1301, Česká Třebová. 

Poslední možnost otevřené kanceláře je 21.12. od 15:00 do 17:00.

Děkujeme Všem za přečtení Adventních článků a přejeme pohodovu neděli.

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF