13. prosinec 2020

3. Adventní neděle

3. Adventní neděle

Se třetí adventní nedělí se přesuneme do července, srpna a září, kde alespoň chvílí bylo všechno v normální režii.

Červenec začal pro tři vyvolené z OT Kempem talentované mládeže, který se koná každý rok pod záštitou České florbalové unie. Vyvolenými byl trenér naší mužské kategorie Jiří Typl, brankář mužů Vojtěch Typl jako fyzioterapeut a odchovanec OT, brankář Tomáš Jurco. Celý článek si můžete přečíst zde Kemp talentované mládeže . 

V tomto měsíci se uskutečnil 1.cyklus soustředění od 26.7. do 31.7., které bylo určeno pro mladší a starší žáky našeho klubu.

V srpnu jsme začali druhým cyklusem soustředění, které bylo určeno dorostencům, juniorům, mužům a ženám. Soustředění se opět konala v prostorách školy v Rokytnici v Orlických horách jako každý rok. ¨

Co se dělo dál? Oznámili jsme nově vzniklé cvičení pro rodiče s dětmi ve věku od 1,5 do 5 let, kterému jsme dali název Cutefun. Nabrali jsme nové členy a členky, nakoupili pomůcky a těšili se na záři, až budeme moci vběhnout společně na hřiště s trenérkami Renčou Typlovou a Lucii Fárníkovou. Do světa jsem také vypustili rozpis tréninků a zápasů pro sezónu 2020/2021, uskutečnilo se úspěšné první kolo Poháru Českého florbalu mužů a proběhla druhá beseda, tentokrát ve spolupráci s Městskou knihovnou v České Třebové, na téma „Když Vás sport hodně baví“, kterou nás provedl Milan Pánek. 

V září zazářil jeden z našich hráčů, Aleš Kulhavý, který byl nominován do širšího výběru talentované mládeže do kategorie BU15 východ. Další úspěšný bod měsíce byla účast naší přípravky, elévů a mladších žáků na pardubickém turnaji Sokol Cup 2020, kde mlži vybojovali krásné 2.místo z 21 týmů. 

Ligová soutěž začala a první napínavý zápas byl mužů v Divizi, který skončil ve prospěch našich mužů. Zápas mužů dne 13.9. 2020 - FbK OT vs. Hippos Žďár nad S. skončil 4:3 v prodloužení.

Nejen hráči se učí novým, dalším věcem, ale také i náš trenér dorostenců a juniorů Petr Stolín, který se vydal na dlouhou cestu za získáním trenérské licence B. 

Září také tradičně patřilo Náborům na základních školách v České Třebové, v Ústí nad Orlicí a okolí. Naši hráči a trenéři navštívili žáky a žačky při hodině tělesné výchovy a ukázali jim kousek „našeho světa“. Děti si hodiny užily natolik, že se na nás rodiče obrátily s přihláškami do klubu.

    SalmingStore.cz
    Český Florbal
    IFF