6. prosinec 2020

2. Adventní neděle

2. Adventní neděle

S druhou zapálenou adventní svíčkou přicházíme s článkem, kde se můžete dočíst o florbalovém dění za měsíc duben, květen a červen.

V dubnu jsme všichni doufali, že se znovu otevřou florbalová hřiště a dohrajeme sezónní zápasy. Bohužel se tak nestalo a sezóna 2019/2020 byla prohlášena za ukončenou, kvůli Koronavirové situaci. Na řadu přišly články od našich trenérů všech kategorií, kteří ohodnotili výkony a průběh svých svěřenců při trénincích a zápasech. Velikonoce jsme oslavili v pohodlí domova v rodinném kruhu a čekali jsme co nám přinesou další měsíce.

Květen, který patří jedné z největší florbalové klubové akci „10 dní florbalu“, jsme museli s velkou lítostí zrušit, kvůli podmínkám a omezením Vlády ČR. Akce letos měla být představena pod novým názvem „Dny florbalu“. Na akci se můžeme těšit snad příští rok, pokud nás koronavirus opustí. 

Od 11.5. se znovu povolili sportovní akce a my se mohli vrátit zpátky na hřiště. Tréninky probíhaly v hale, aby si hráči vynahradili dvou měsíční pauzu bez florbalky. 

V tomto měsíci jsme také stihli zprovoznit „Bazárek OT“, kde zájemci mohli nechat své florbalové věci na prodej, ale i si nějaké zakoupit. Bazárek je v provozu stále a aktuálně dostupné věci najdete na tomto odkazu - Zboží na prodej

Jako další novinka se objevil formulář pro nové hráče a hráčky, kteří mají chuť být součástí OT. Formulář pod názvem „Pojď do OT“ naleznete na hlavní stránce našeho webu. Neváhejte odkaz na formulář nasdílet nebo přeposlat zájemcům Pojď do OT! . 

Dne 13. června jsme se všichni s #DNAOT sešli na hřišti v Dlouhé Třebové, kde jsme se rozloučili se sezónou 2019/2020. Společně jsme se pobavili, zahráli si hry a občerstvili se. V průběhu dne bylo vyhlášeno pár hráčů, kteří projevili velkou snahu, pilně docházeli na každé tréninky a zápasy, ale také se zlepšili v mnoha ohledech. Kdo z hráčů byl oceněn? Čtěte zde: Rozloučení se sezónou .

Uskutečnila se Valná hromada, která byla přesunuta z března. Kdo se stal novým členem statutárního orgánu FbK Orlicko-Třebovska? Kdo byl zvolen předsedou a místopředsedou zapsaného i pobočného spolu? Jaké změny nás čekají? Vše si můžete přečíst v tomto článku 18. Valná hromada .

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF