29. listopad 2020

1. Adventní neděle

1. Adventní neděle

Co vše se událo v roce 2020? S první adventní neděli si zavzpomínáme na měsíc leden, únor a březen.

Leden jsme odstartovali v nových dresech, které jsme představily na prvních ligových zápasech jako elévové ve Vysokém Mýtě a ve Skutči, starší žáci v Hořicích, dorostenci v Brně, ženy na domácí půdě na SH Skalka Česká Třebová a muži ve Rtyni v Podkrkonošší.
V lednu jsme si na klubovém webu mohli přečíst články pod názvem „Exhráčky OT v extralize“. Nakontaktovali jsme naše bývalé hráčky, které nám napsaly, jak se jim daří, jaká byla jejich cesta do extraligy a na co nejraději vzpomínají za působení v OT. Do tohoto článku se zapojily Linda Hyksová, Aneta Foffová a Veronika Tomšová, které touto cestou zdravíme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

V únoru jsme pokračovali v zápasové a tréninkové vlně, kdy jsme ještě nevěděli, co nám další měsíc přinese. Klubový web ovládly články o naší mládeži na hostování ve florbalovém klubu TJ Tatran Střešovice. Prozradili nám například, jak se jejich týmům dočasně daří v sezóně 2019/2020, jak často trénují, jaké jsou jejich florbalové cíle a kdo je ve florbale nejvíce podporuje. K tomuto článku nám přispěli tři odchovanci OT, a to Katka Nádeníková, Iva Čečotková a Tomáš Jurco, kterým ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů nejen ve florbale.

Březen se stal zlomovým měsícem a odstartoval smutné „bezflorbalové“ období. Ještě než se 12.10. zrušily veškeré tréninky a zápasy, stihli elévové vyrazit na zápasy do Svitav, ženy ukořistily 4 body ve Slatiňanech, junioři ovládli dva zápasy na domácí půdě a muži svedli v Pardubicích souboj o druhé místo. Také byla přesunuta Valná hromada a my nepřetržitě sledovali nečekanou situaci a doufali, že bude zase brzy vše v pořádku. Využili jsme času bez florbalu a v březnu jsme začali s úspěšnými články na téma „Moje florbalové začátky“, kdy první článek napsala předsedkyně klubu Renáta Typlová a zavzpomínala na celý florbalový život. Nezapomněla přidat ani pár vzpomínkových fotek z počátků OT florbalu, u kterých byla.

Přejeme Všem pohodovou a ničím nerušenou první adventní neděli.

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF