28. listopad 2020

Připoj se s OT!

Připoj se s OT!

Co nás čeká příští týden? K čemu se můžete Připojit s OT?

Příští týden nás čekají hned dvě cvičení a jeden webinář. První cvičení nás čeká v úterý, kdy se rozhýbeme s Markem Juklem od 18:00. Ve středu se můžou těšit naši mlži,mlžky a elévové na cvičení s florbalkou od 17:30 a od 18:15 se uskuteční cvičení s florbalkou pro naše strže a dorostence.

V pátek nás čeká webinář na téma: „Stres a jeho zvládání před zápasem“ s Mgr. Hanou Pernicovou, Ph.D.od 17:00.

Sportovní psycholožka Hana Pernicová vystudovala magisterské vzdělání na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také roční studijní pobyt na Univerzitě v Miami nebo semestrální studijní pobyt na Norwegian School of Sport Science v Oslu. Následně úspěšně vystudovala postgraduální doktorské studium oboru psychologie sportu na Fakultě tělesné kultury v Olomouci.

Od roku 2005 aktivně působí v oboru sportovní psychologie. Poskytuje psychologickou přípravu pro sportovce, a to jak z řad individuálních sportů, tak i těch týmových. Od roku 2007 vyučuje psychologii, psychologii sportu a koučink na Fakultě tělesné kultury v Olomouci. Momentálně spolupracuje s českou juniorskou reprezentací v judu, českou juniorskou reprezentací v lyžování alpských disciplín, a také s tenisovou akademií ITS Olomouc.

Tématem webináře bude stres a jeho zvládání před zápasem. V první části webináře nás lektorka uvede do tématu. Vysvětlí, co to stres je, jaké jsou jeho druhy, a především jak ho zvládat, a vyrovnávat se s ním v těžkých situacích. Další část bude praktická, v té si teoretické poznatky uvedeme do praxe. Vyzkoušíme si například dechová a relaxační cvičení, které nám pomohou lépe zvládat stresové situace. Na konci webináře bude samozřejmě prostor pro dotazy.

Odkazy ke cvičením a webinářům naleznou naši členové, hráči, rodiče hráčů na členské sekci. Ostatní zájemci pište na email: marketing@fbkot.cz, z kterého Vám obratem bude poslán odkaz.

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF