18. listopad 2020

Připoj se s OT!

Připoj se s OT!

Od 9.11.2020 je v plném proudu nový projekt našeho klubu „Připoj se s OT!“. Projekt je založen na online webinářích a cvičeních, které pořádáme pro naše hráče, trenéry, členy ale také i pro zájemce z veřejnosti. Jaké semináře už máme za sebou? Co nás čeká v nejbližší době za další online webináře a cvičení?

Aktuální situace našemu klubu nedovoluje naplno trénovat. Navíc se nekonají ani zápasy. Ale všem nejvíce chybí florbal a radost ze hry nejde určitě ničím nahradit. Můžeme si stěžovat, můžeme být smutní, ale to nám v ničem nepomůže.

Hledali jsme další možnosti a rozhodli jsme se jít cestou klubových online webinářů, tréninků nebo schůzek pod názvem „Připoj se s OT!“. Přesný název není důležitý, ale celá podstata je v tom, aby se náš klub opět nějak viděl, aby se hráči a případně i jejich rodiny zapojili a třeba i zvedli ze židlí. Něco se naučili a posunuli se dále.

Již od 9.11.2020 probíhají pravidelně různorodé online akce. Vše odstartovala Jitka Rubková a její přednáška na téma „Zdravý životní styl pro sportovce“. Nadpis je více než obecný a podobná mota vidíme všude okolo nás. Ale cíl byl zaujmout i mladší hráče nebo jejich rodiče. Forma byla přístupná pro všechny a každý si v tom mohl nalézt kousek pro sebe, kde by třeba mohl zlepšit své stravovací návyky.

Ve čtvrtek 12.11.2020 rozhýbal někdy celé rodiny Marek Jukl s online přenosem přímo z „gymu“ na téma „Cvičení s vlastní váhou“. Kdo cvičil, tak potvrdí, že na něm nezůstala nitka suchá.

Pokračování je tento týden v podobě kompenzačních cviků Vojty Typla, dále sada brankářských tréninků v podání juniorského brankáře Tomáše Jurca a opět se přihlásí Marek Jukl.

V dalších týdnech si „OTéčko“ rozšíří své schopnosti například v józe nebo v dovednostním tréninku florbalu pro nejmenší.

Ano, primárně jsou tyto akce pro naše členy, jejich rodiny nebo kamarády, ale florbalový klub OT rád podporuje všechny aktivní lidi. Proto nabízíme také účast nečlenům. 

Pozvánky na jednotlivé webináře a cvičení naleznete na sociálních sítích (Facebook: FbK Orlicko - Třebovsko, Instragram: florbal_orlicko_trebovsko). Hráči, trenéři a členové klubu vždy naleznou informace a odkaz ve členské sekci. Ostatní zájemci, mohou požádat o zaslání odkazu přes email marketing@fbkot.cz.

by Josef Ludvíček

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF