29. září 2020

Jak dopadly letošní nábory na základních školách?

Jak dopadly letošní nábory na základních školách?

Letošní nábory, které se tradičně uskutečnily na začátku září, proběhly úspěšně. Žáci základních škol si užívali hodiny tělocviku s našimi florbalisty a někteří neváhali stát se součástí OT. Jak hodnotí nábory 2020 hlavní organizátor Petr Stolín?

Se začátkem září se opět, stejně jako v předchozích letech, rozběhly florbalové nábory na školách v regionu Orlicko-Třebovsko za přítomnosti členů našeho klubu. Nábory probíhaly na základních školách. Děti se například naučili, jak se správně drží „florbalka“, dále zjistili, čemu se na tréninku v našem klubu říká „smetiště“, anebo poměřili síly ve slalomu. Na závěr si samozřejmě zahráli florbal proti svým spolužákům.

Naši trenéři a hráči v průběhu druhého a třetího týdne měsíce září navštívili celkem 6 škol. Jmenovitě jsou to Gymnázium Česká Třebová, ZŠ Nádražní Česká Třebová, ZŠ Habrmanova Česká Třebová, Gymnázium Ústí nad Orlicí, ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí a ZŠ Libchavy. Tímto bychom chtěli zmíněným školám velmi poděkovat za vstřícnost v uskutečnění náborů i v této složité době.

V neposlední řadě bych chtěl moc poděkovat pomocníkům, kterým patří velký DÍK!

Pomocníci na náborech: Abigail Faltová, Tomáš Dryml, Daniela Blažková, Pavel Horák, David Čížek, Vojtěch Kolomý, Tadeáš Vaněk, Štěpán Kapoun, Vojtěch Šmíd, Dominik Zlesák, Tomáš Martinásek, Jan Machatý, Filip Šalda, Petr Stolín.

Nábory 2020 jsou u konce, ale nové hráče hledáme stále. Přidej se k nám, pojď do OT! 

by Petr Stolín

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF