Přípravka ČT, Přípravka ÚO  |  19. září 2020

Přípravka a elévové na turnaji Junior Sokol Cup

Přípravka a elévové na turnaji Junior Sokol Cup

V neděli 13.8. vyrazila naše přípravka a elévové do Pardubic na 8. ročník neligového turnaje s názvem Junior Sokol Cup.

Přípravka

Medaile po vzoru našich mladších žáků z předchozího den sice nevezeme, ale všichni jsme si dostatečně zahráli. Naše florbalové dovednosti jsme poměřili se soupeři z různých koutů republiky a nasbírali tak cenné zkušenosti. V základních skupinách často zápasy končili remízou, a proto naše cesta turnajem pokračovala v tabulce o 6.-9.místo. Všem se nám líbilo pouze na polovině soupeře a ne ne se vracet pomoci našemu brankáři. V bráně jsme se vystřídali skoro všichni zúčastnění, dokonce i ti, kteří si nikdy chytání nezkusili. Po špagetách k obědu jsme vyrazili do svých domovů a těšíme se na první ligové zápasy, které proběhnout 18.10.2020.

Klub reprezentovali: Provazník Adam, Provazník Štěpán, Kocián Tomáš, Šikula David, Blažek Kryštof, Kolář Štefan, Voleský Matěj. Děkujeme!

by Lucie Fárníková 

Elévové

Výběr elévů nás reprezentoval na Junior Sokol Cupu v Pardubicích. V neděli 13. 9. se uskutečnil v Pardubicích tradiční Junior Sokol Cup za účasti 21 týmů z celé ČR. Dopolední program v nafukovačce naši hráči zvládli skvěle, když nejprve porazili Dolní Ředice 4:1, poté ve strhujícím zápase remizovali 4:4 s Mohelnicí, následně si poradili s týmem Sokoli Pardubice B v poměru 6:3 a Českou Lípu White přestříleli 7:1. Následoval přesun do haly Dašická, kde byl oběd a „polední klid“. Čekaly nás poslední 2 klíčové zápasy ve skupině, a boj o umístění. Bohužel ten první jsme po nepovedeném úvodu prohráli 2:4 a ztratili šanci vyhrát skupinu. Poznamenalo nás to natolik, že jsme prohráli 2:4 i následující utkání s děvčaty ze Židenic. Ve vyrovnané skupině jsme nakonec klesli na 4. místo a souboj o celkové 10. místo. Naštěstí jsme v sobě vydolovali zbytky sil. A zejména touha skončit v TOP 10 a lepší polovině turnaje nám pomohla zvítězit 9:3 nad Předměřicemi a 8:4 nad Českou Lípou Blue. Konečné 10. místo je nakonec pěkné, zahráli jsme si skvěle, předvedli krásné kombinace i zbytečné chyby. Na úvod sezóny ještě sice nemáme top formu, ale 42 vstřelených branek je určitě příslibem, že by to mohlo jít. Tak ať se daří… Děkuji hráčům i rodičům za bezva reprezentaci OT.

Reprezentovali nás: Dalibor Štandera, Honza Vaňous, Míra Voleský, Ondra Trávníček, Kuba Krčál, Tonda Kvapil, Eliška Mačátová, Dominik Boháč, Filip Kalous a Martin Langr.

by Josef Kvapil

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF