Muži  |   8. září 2020

Muži končí v Poháru Českého florbalu

Muži končí v Poháru Českého florbalu

V pátek 4.9.2020 se mužům nepodařilo porazit tým FTC Vysoké Mýto a končí v Poháru Českého florbalu 2020. Jak vidí zápas nejlepší hráč utkání za tým FbK Orlicko - Třebovsko Patrik Jurco?

FbK Orlicko - Třebovsko vs. FTC Vysoké Mýto 15:5 (4:4, 0:4, 1:7)

Sestava: Jakub Hrdlička (G), Vojtěch Kolomý, Petr Fiala, David Čížek, Pavel Horák, Štěpán Kapoun, Petr Stolín, Patrik Jurco, Tadeáš Vaněk, Tomáš Langer, Dominik Zlesák, Vojtěch Moravec, Petr John, Matyáš Pinkas, Vojta Šmíd, Matyáš Holub, Tomáš Dryml, Petr Minář, Jan Machatý, Tomáš Martinásek

Trenér: Martin Šmíd

Góly a asistence: 03:39 Jurco, 04:54 Vaněk (Dryml), 07:45 Langer (Šmíd), 14:52 Jurco (Vaněk), 52:10 Vaněk (Jurco).

Ve třetím kole hráli muži z FbK Orlicko - Třebovska proti mužskému celku z Vysokého Mýta. Už loňský rok se Mýto stalo našim soupeřem v Poháru České pojišťovny (pozn. Starý název soutěže, která se letos poprvé koná pod názvem Pohár Českého florbalu.) , kde muži z OT soupeře porazili. Bohužel, letos nedokázali zopakovat historii a prohráli 15:5 na domácí půdě. 

Jak hodnotí zápas nejlepší hráč utkání za tým FbK OT Patrik Jurco?
„Zápas začal poměrně vyrovnaně, dokonce si myslím, že jsme ze začátku měli lehkou převahu. Bohužel, na konci první třetiny jsme ztratili dvoubrankové vedení a přestali jsme hrát svoji hru. Od začátku druhé třetiny jsme začali mít problém s hrou soupeře a špatně si přebírali protihráče. Ve třetí třetině jsme již působili odevzdaně a soupeř navyšoval skóre. 
Do příštích zápasů musíme zapracovat hlavně na taktice. Doufám, že vysokou prohru odčiníme již za 14 dní před domácím publikem proti Kutné Hoře.
Děkujeme za podporu!“


Online zápis zápasu

Fotografie - 3. kolo Poháru ČF (4.9.2020)

Na naší facebookové stránce si můžete pustit video s komentáři trenérů obou týmů.


SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF