Přebor mladších žáků zamířil na domácí palubovku

Přebor mladších žáků zamířil na domácí palubovku

V deštivou neděli 23.2.2020 se Přebor mladších žáků opět představil na domácí půdě v České Třebové. Podzimní domácí turnaj byl pro spoustu hráčů premiérou, a tak nyní byli všichni plní očekávání, jak pilné trénování posouvá jejich dovednosti.

Protože je základna mladších žáků široká, rozhodli jsme se postavit na tento turnaj dva týmy. Sice naše řady také trochu zasáhla současná nemocnost, ale přesto byly připraveny dva týmy s celkem 17 hráči (ve stejný den se konala také liga mladších žáků 5+1, kam vyrazilo dalších 15 hráčů).

Naše oba celky se postupně postavily proti týmům z FBC LETOHRAD Orel Orlice, OLYMP východní Čechy Pardubice a IBK Holice - DDM. Turnaj měl velký spád a to i díky možnosti využití dvou hřišť. 

A jak si hráči vedli? Celkově zavládla spokojenost. Po celou dobu nás zdobila velká bojovnost, nasazení a dobrý pohyb. Především nováčci sami cítili, jak velký pokrok od podzimu udělali. Všechna utkání byla velmi vyrovnaná. Radost ze hry a především z poměrně velkého množství střelených branek byla cítit po celou dobu.

Fotky z turnaje jsou k vidění zde.

By Josef Ludvíček 

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF