Starší žáci  |  19. únor 2020

Starší žáci - modří na domácí půdě

Starší žáci - modří na domácí půdě

V neděli jsme se v domácím prostředí utkali o body s týmy z Hradce Králové, Letohradu, Jaroměře a Hořic. Jak vše dopadlo?

FbK Orlicko-Třebovsko modří - FBC HRADEC KRÁLOVÉ B
0:3 (0:2,0:1) 

Do turnaje jsme nevstoupili dle našich představ. Naše hra připomínala spíše tenis. Pohybu jsme moc nedali a co se týče herního projevu - jedna velká bída. Naší střelbě by snad nepomohla ani velikost házenkářské branky. Hradečtí nás přehrávali a zaslouženě si odnesli vítězství. 

Vyloučení: 0:1 Využití: 0:0 

FBC LETOHRAD OREL ORLICE - FbK Orlicko-Třebovsko modří 
0:2 (0:1,0:1) 

Nevím, jestli přetřes v kabině měl dopad na vstup do utkání, ale každopádně hezkou individuální akcí Kuby Hlaváčka, jsme se dostali do vedení. Zlepšili jsme hru hlavně ze zadních pozic a celé utkání jazýček vah byl na naší straně. Na samém konci přidal uklidňující branku Matěj Matoušek a první výhra byla na světě.

Branky: 1:50 Hlaváček (Vacek), 19:22 Matoušek (Šmíd) 
Vyloučení:
0:1 Využití: 0:0

FbK Orlicko-Třebovsko modří - TJ SOKOL JAROMĚŘ

1:1 (1:1,0:0) 

Hned po 11 sekundách otevřel skóre Matěj Matoušek a na klucích bylo znát značné uklidnění a chuť vyhrát. Soupeřovi se před koncem první části podařilo srovnat, a to bylo brankově z obou stran vše. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, což se přihlížejícím rodičům muselo líbit. Naši převahu jsme bohužel nedokázali zúročit. Nejvíce bolela šance pár sekund před koncem, kdy Kuba Šmíd už překonal brankáře, ale tří bodovou radost zastavila tyč. 

Branky: 0:11 Matoušek 

FbK BULLDOGS HOŘICE - FbK Orlicko-Třebovsko modří 
1:4 (1:1,0:3) 

V posledním střetnutí nás čekal velmi nepříjemný soupeř z Hořic. Buldoků jsme se vůbec nezalekli a ukázali jim, kdo je na domácí palubovce pánem. Kluci ze sebe vymáčkli poslední síly a když se nám konečně začalo střelecky dařit, odnesli jsme si zasloužené 3 body. 

Branky: 2:12 Švejda, 9:46 Kovář (Urban), 12:26 Šmíd (Kovář), 14:09 Kovář (Šmíd)

Hodnocení trenéra: Celý turnaj ukázal, že máme ještě hodně velké rezervy v individuálním pojetí jedince. Hodně se nadřeme na každý gól a stojí nás to nejen fyzické síly. Pokud chceme hrát vyšší koše, čeká nás ještě hodně práce. Dnes má velkou pochvalu Dominik Šlesinger, který mužstvo nejednou podržel.

by Martin Šmíd

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF