Muži  |   4. únor 2020

Muži ve Rtyni vybojovali jen 3 body

Muži ve Rtyni vybojovali jen 3 body

Muže ve Rtyni čekaly dva náročné zápasy. Chtěli odjet s plným bodovým ziskem, ale museli se spokojit jen s jednou výhrou.

TJ SOKOL DVŮR KRÁLOVÉ NL vs. FbK Orlicko - Třebovsko
6:2 (3:1,2:1,1:0)

Soupeř se ujal vedení, již v první minutě zápasu po nešťastně odraženém balónku. První třetina byla z naší strany velmi špatně zvládnutá. Propadali jsme zejména v před brankovém prostoru a chyběl nám hlavně pohyb. Jedinou světlou chvilkou, byl vstřelený gól v přesilovce. Ve druhé a třetí třetině jsme hru zlepšili, avšak ani to nepomohlo. Nedokázali jsme nalézt správný recept, k dobývané brance soupeře, kterou střežil dobře chytající gólman, zatímco hráči Dvora trestali každé naše propadnutí. Za celý zápas nám byla nabídnuta pětkrát početní převaha, ale to jsme nevyužili. Ani poslední pětiminutová přesilovka na samém konci, po velmi hrubém zákroku na Vojtu Šmída, kdy jsme zkoušeli hru v šesti, byla neúspěšná.

Branky: 7:20 Kapoun (Petraš), 25:01 Šmíd (Horák J.)

Vyloučení: 5:1, Využití: 1:1

FbK Orlicko - Třebovsko vs. ŠPINDL UBALS TJ SPARTAK VRCHLABÍ
7:4 (3:0,2:1,2:3)

Začátek jsme zvládli na výbornou. Hned v prvních vteřinách jsme se ujali vedení a zcela ovládli další průběh utkání. Postupně jsme navyšovali své vedení a byli jsme lepším týmem. Ve třetí části jsme se už viděli na cestě domů se třemi body v batůžku a přestali se koncentrovat. Je pravda, že jsme soupeřovi pomohli sami k návratu do utkání dvěma vlastními góly. Ale zasloužené vítězství, jsme si nenechali vzít a výhru pečetili do prázdné branky.

Branky: 0:36 Horák J. (Šmíd), 9:26 Jurco (Šmíd), 10:19 Kapoun, 19:12 Šmíd, 25:24 Machatý (Horák P.), 37:11 Jurco (Horák J.), 44:49 Šmíd (Jurco)

Vyloučení: 0:2, Využití: 0:0

Hodnocení trenéra: V zápase s Dvorem jsem zklamán z první třetiny, velmi laxní přístup a nedostatečný pohyb nás stál celý zápas. Trápila nás hlavně koncovka a využili jsme jen jednu přesilovku z pěti. Se Špidlem jsme začali dobře a hned ukázali, že si jdeme pro tři body. Trochu jsme k závěru polevili, ale vítězství jsme si nenechali vzít.“

By Martin Šmíd

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF