11. leden 2020

Exhráčka OT v extralize

Exhráčka OT v extralize

Říká Vám něco jméno Linda Hyksová? Je to hráčka extraligového týmu a nováčka Bulldogs Brno, kde jí můžeme vidět na pravém křídle nebo na centru. Co má společného s OT? Náš klub je její mateřský klub. Jak se jí daří v extralize a jak vzpomíná na klub OT, si můžete přečíst zde.

Linda Hyksová prošla celkem třemi florbalovými kluby - FBk Orlicko-Třebovsko, K1 florbal Židenice a Bulldogs Brno. Jejím florbalovým vzorem je Hana Koníčková a řídí se mottem: „Co bolí, to sílí.“ Odpověděla nám na pár našich otázek: 

Jak se tobě a tvému týmu daří v letošní sezóně 2019/2020?  „Jako nováčci v extralize se pohybujeme mezi 8-9 místem, takže si myslím, že se nám celkem daří. Mě osobně se nedaří nějak zvlášť, protože jsem bohužel už přes měsíc zraněná."

Kolikrát týdně trénujete? Máme 4x týdně trénink, z toho 1 kondiční."

Kdo tě ve florbale nejvíce podporuje? Vždy to byla moje druhá polovička a rodiče."

Jak zvládáš přípravy na tréninky, zápasy společně se školou/práci a osobním životem? „Od září jsem tréninky zvládala hodně obtížně, protože jsem byla v práci povýšena. Takže více starostí a povinností."

Jaká je podle tebe tvoje silná a slabá stránka ve florbale?  Slabá stránka je jasná, proměňování šancí. Silná stránka asi nejvíce tvrdost."

Co ovlivňovalo tvoji volbu klubu, když jsi odcházela z OT? Můj tehdejší vztah."

Kdo tě k florbalu přivedl? „Kamarád ze střední školy."

Na co nejraději vzpomínáš v OT? Na kolektiv, soustředění, tréninky, všechno bylo super. Nejhezčí vzpomínka asi Czech Open, kdy jsme se dostali mezi první osmičku."

Co ti klub OT dal? Veškerý základy florbalu, chuť a týmovost."


„Já se vždy řídím tím, že florbal, ikdyž to je extraliga, tak se tím musí člověk bavit.“


Děkujeme a přejeme hodně úspěchů, nejen florbalových!

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF