Elévové ČT, Elévové ÚO  |   7. leden 2020

Elévové vstoupili do nového roku ve Skutči

Elévové vstoupili do nového roku ve Skutči

Elévové otestovali nové dresy.

První turnaj elévů v roce 2020 se konal v neděli 5.1. ve Skutči. Ježíšek přinesl našim hráčům nové dresy, tak byla motivace dvojnásobná. V tomto novoročním turnaji byli našimi soupeři týmy ze Skutče, Litomyšle a Hlinska.

Na úvod nás čekala domácí Skuteč, se kterou hrajeme tradičně těžké a napínavé zápasy. Ač byla znát vánoční pauza, podařilo se nám 3x vyhrát a 1x prohrát, vždy ve velmi vyrovnaných zápasech.

Proti Litomyšli jsme dokázali 4x vyhrát, což nás výrazně povzbudilo. Zlepšený pohyb a kombinace tak přinesly své ovoce. Navíc se střelecky prosadilo více hráčů a formací, což je vždy důležité a příjemné.

Na závěr nás čekalo velice houževnaté Hlinsko, v čele se skvělým gólmanem. Náš pěkný kombinační florbal tak často končil na rukách hlineckého brankáře. Nicméně se nám podařilo 2x vyhrát, 1x remizovat a 1x prohrát.

Hodnocení trenéra: „Začátek roku tak trochu připomínal začátek sezóny a chvilku trvalo, než jsme zjistili, že hrajeme soutěžní utkání. Na někom byla pauza znát více, na někom méně. Určitě je na čem pracovat a co zlepšovat. Myslím, že jsme nové dresy „pokřtili“ úspěšně a budu rád, když v takových výkonech budeme pokračovat.“

By Josef Kvapil

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF