Elévové ČT, Elévové ÚO  |  28. prosinec 2019

Elévové na domácí scéně

Elévové na domácí scéně

Elévové v lize, cítili se blaze.

V neděli 8.12. se letos poprvé představili naši elévové našim fanouškům v České Třebové. Postupně se náš tým utkal s týmy Haga Špunti Pardubice, FBC Peaksport Litomyšl a FBC Skuteč. Tentokrát jsme děti rozdělili na tým starších, kteří nás pojedou reprezentovat na Vánoční turnaj do Hodonína, a tým mladších, kde sice bylo více loňských přípravkářů, což ale nesnížilo kvalitu tohoto perspektivního týmu.

Tým starších se potřeboval rozehrát a sehrát před Hodonínem, což se skvěle podařilo. Se všemi týmy si naši hráči poradili, a častokrát i s dvojciferným skóre. Akce byly rychlé, líbivé a nápadité. Hráči se naladili výborně.

Tým mladých pušek remizoval s Pardubicemi 1:1 na zápasy, prohrál 0:2 s Litomyšlí, a vyhrál 2:0 se Skutčí, která byla možná nejtěžší. Bylo vidět, jak si naši hráči začínají věřit, získávají zkušenosti a bojují až do konce. Zlepšující výkony jsou velkým příslibem do dalších turnajů.

Hodnocení trenéra: „Domácí zápasy jsou vždycky prima, i když děti bývají dvojnásobně nervózní. Nás je naštěstí hodně, takže se všechny emoce rozloží na celý tým, a užíváme si to. Navíc nám rodiče připravili dokonalý občerstvovací servis – buchty, ovoce, zelenina, džus. Děti byly skvělé a odhodlané vydat se ze všech sil. Moc děkuji rodičům, dětem i všem pomocníkům.“

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF