Ženy  |  14. prosince 2019

Ženy nevezou z Trutnova ani bod


V neděli 8. 12. 2019 ženy vyrazily ke dvěma těžkým zápasům do Trutnova. Na programu byl první zápas v sezóně proti soupeřkám z DTJ Trutnov a zápas proti celku z Jaroměře, který se pomalu ale jistě dotírá na první místo tabulky 2. ligy žen.

Do zápasu proti Trutnovu jsme vstoupily s velkou chutí a odhodláním vyhrát, hned první branku si připsala Helena Koníčková a zápas se vyvíjel tak, jak jsme si představovaly. Snažily jsme se hrát naši hru a nepouštět soupeřky k šancím. Vše se celkem dařilo jen do poloviny první třetiny, kdy Trutnov po našem zaváhání srovnal na 1:1. Až do konce druhé třetiny bylo utkání velice vyrovnané, šance byly na obou stranách a do třetí části se nastupovalo za stavu 2:2. Druhý gól OT vstřelila Lucka Kubištová. Třetí třetina už z naší strany nebyla povedená. Hráčky Trutnova trestaly každou naši chybu a nám se i přes obrovské gólové šance nedařilo vsítit branku. Celý závěr utkání byl, co se týká gólů, v režii Trutnova, nám se už pouze podařilo upravit výsledek těsně před koncem zápasu na 3:6, kdy se Elišce Jirouškové podařil dorazit odražený balónek do branky soupeřek.

Se vztyčenou hlavou jsme nastoupily do utkání proti ženám z Jaroměře. Bohužel toto utkání bylo jedno z našich nejhorších v této sezóně. Začátek zápasu se ještě vyvíjel celkem dobře, prohrávaly jsme pouze o gól. Před koncem první třetiny se Káje Kovářové podařilo potrestat chybu obrany Jaroměře a uklidila míček v podstatě do prázdné brány. Po první třetině na tabuli svítilo opět skóre 1:1. V dalším průběhu utkání náš tým pouze tahal za kratší konec. Nedařil se nám přechod do útoku, nějaké šance jsme měly, ale Jaroměř hrála ve velké pohodě a na hřišti suverénně dominovala. Začaly jsme dělat obrovské chyby a můžeme být rády, že jsme zápas dohrály s výsledkem 2:5, kdy těsně před koncem utkání kapitánka Lucie Baciu využila přesilovou hru.

Po těchto dvou zápasech se držíme na 6. místě tabulky, což určitě není výsledek, s kterým bychom byly spokojeny. Čeká nás dlouhá pauza před domácím turnajem, který proběhne 25. 1. 2020, kde se představíme v nových dresech a doufáme, že nám přinesou štěstí. Budeme rády, když nás dorazíte podpořit a budete naším šestým hráčem v poli.

By Andrea Šedová 

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF