9. prosinec 2019

V novém roce, v nových dresech

V novém roce, v nových dresech

Chvíle, na kterou jsem všichni čekali, je tady!

Představujeme Vám nové dresy našeho klubu FbK Orlicko-Třebovsko.  S novým logem, které bylo představeno tento rok v  létě, přichází i nový design zápasových dresů. Za tento jednoduchý a moderní design děkujeme Ondřeji Bartakoviči z eos media

A co si o nových dresech myslí naše předsedkyně klubu Renáta Typlová?

"S příchodem nového loga v červnu 2019 jsme věděli, že budeme muset změnit i vzhled našich dresů. Tím, že se logo výrazně zjednodušilo, museli jsme zjednodušit i naše nové dresy, aby nezaniklo v síti čar a grafiky. Původně jsme chtěli stávající grafiku pouze poupravit, ale bohužel jsme zjistili, že tudy cesta nepovede. Proto jsme poptali několik grafických studií, aby nám navrhli nový design. Nejvíce se nám líbilo pojetí grafika Ondry Bartakoviče z eos.media a s nimi jsme rozjeli spolupráci na tvorbě nového designu. Jsem ráda, že se na dres propsalo to, co nás nejvíce spojuje a také to, co ví všichni, že „my jsme OTéčko“. Na rukávu můžete vidět i naše klubové DNA, což je pro nás velmi důležitý detail. Dresový komplet tak tvoří bílý dres, modrý dres, modré kraťasy a bílé štulpny. Tímto děkuji všem, kteří na tvorbě spolupracovali a já se těším, až naše hráče a hráčky uvidím běhat od nového roku 2020 na hřišti v nových dresech! Ještě prozradím, že se připravuje nové portfolio výrobků OT, včetně tréninkového setu, takže se máme na co těšit."SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF