Elévové ČT, Elévové ÚO  |  21. listopad 2019

Liga elévů v Pardubicích

Liga elévů v Pardubicích

Elévové si dali dostaveníčko v Pardubicích.

V sobotu 16.11. se představili naši elévové na horké půdě Sokola Pardubice. Zde jsme poměřili síly se Sokolem Pardubice A i B a FBC Peaksport Litomyšl.

Na úvod nás čekal soupeř z Litomyšle, který tradičně jezdí sice s malým počtem hráčů, ale jejich tým je výborně sehraný a florbalově velmi vyspělý. Navíc v prvních zápasech mají dost sil, takže malý počet hráčů je spíše výhodou. Naši hráči byli také patřičně nažhaveni, a tak jsme na úvod viděli velice vyrovnané a pěkné zápasy. Naše dvě výhry, jedna remíza a jedna těsná prohra byly příjemným vykročením do turnaje.

Hned poté nás čekal Sokol Pardubice B, na který jsme vyrukovali s aktivní hrou všech trojic. Odměněni jsme byli pěknými góly a výhrou ve všech čtyřech zápasech. V těchto utkáních se prosadily všechny formace, což bylo pozitivní zjištění.

Na nejtěžší zápas jsme čekali až na samotný závěr turnaje. Sokoli Pardubice A hráli tvrdě, rychle, a to vše bylo podpořeno skvělými individuálními výkony. Zde jsme byli ve dvou zápasech pouze sparingpartneři, kde jsme nestíhali zachytávat nájezdy soupeřů. A i přes skvělý výkon Adama Koudelného v brance jsme dvakrát prohráli. Na druhém hřišti jsme jednou vyhráli až nečekaně hladce 8:0!!! Ve druhém zápase trochu smolně prohráli po vedení 3:1 nakonec 3:5, ve velice tvrdém a dramatickém zápase.

Hodnocení trenéra: „Ve většině zápasů jsme předváděli krásný a pohledný florbal. Nicméně Sokol Pardubice A, na který jsme se těšili, nám otevřel oči, že musíme vše natrénovat ve větší rychlosti, s větším důrazem a nebojácnou hrou v osobních soubojích. Jenom tyto těžké zápasy nás mohou posunout dále. Takže, hurá do tréninku!!!“

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF