Elévové ČT, Elévové ÚO  |  30. říjen 2019

Elévové v přeboru

Elévové v přeboru

Přebor elévů zahájil sezónu turnajem ve Svitavách.

Přebor elévů má za sebou 1. turnaj, který se konal v sobotu 27. 10. ve Svitavách. Postupně se náš tým utkal s týmy FbK TJ Svitavy, Florbal Hlinsko, Olymp Pardubice Y a Orel Přelouč.

V prvním utkání se Svitavami jsme se pozvolna dostávali do zápasového rytmu, čehož soupeř využil k vedení. Ve druhém poločase jsme byli sice aktivnější, ale málo produktivní, a tak remíza nám k celkovému úspěchu nestačila.

Ve druhém utkání nás prověřil soupeř z Hlinska. Začali jsme sice aktivně, ale často platilo nedáš - dostaneš v náš neprospěch. Soupeř využil téměř každou naši chybičku či nedůslednost v obraně ke vstřelení gólu. Opět vyrovnané utkání, ve kterém jsme odcházeli poraženi.

Do třetího zápasu proti Olympu Pardubice jsme vlétli jako uragán, což se projevilo i gólově. Velice kvalitní soupeř sice stahoval, ale naši hráči kritickou chvilku zvládli, navýšili skóre, a vybojované vítězství si už nenechali vzít. Olymp tak musel skousnout jedinou porážku dne, a naši hráči se radovali z vítězství.

Pohodu z předchozího zápasu jsme si přenesli i do posledního utkání s Přeloučí. Naše tři lajny se do soupeře zakously od prvních minut, a bylo jen otázkou skóre, jak tento zápas skončí – nakonec jsme se radovali 12x, a těšili se z dalšího vítězství.

Hodnocení trenéra: „I když to byl „pouze“ přebor, nutno podotknout, že někteří hráči a týmy určitě měli ligové parametry. Naši hráči si chvilku zvykali, že o vítězství se musí bojovat. Nicméně naše hra se zápas od zápasu zlepšovala a končili jsme téměř v exhibičním rytmu a dobré náladě.“

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF