Elévové ČT, Elévové ÚO  |  17. září 2019

Junior Sokol Cup v podání elévů

Junior Sokol Cup v podání elévů

Výběr elévů zahájil sezónu na turnaji v Pardubicích.

Na úvod sezóny odjeli naši elévové 14.-15.9. reprezentovat OT na celostátní turnaj do Pardubic. Této kategorie se zúčastnilo 25 týmů rozdělených do 5-ti skupin po 5-ti týmech, a následný pavouk nejlepších 16-ti týmů. V sobotu probíhaly boje ve skupinách, kde se nám dařilo excelentně. Postupně jsme porazili Českou Lípu 12:0, Velim 6:0, Čerčany 9:0 a Židenice girls 9:0 – parádní představení naší útočné hry, podpořené bezchybným gólmanem Adamem Koudelným.

V neděli začal K.O. systém naším vítězstvím 9:2 nad Chrudimí v osmifinále. Čtvrtfinále s Náchodem bylo velice vyrovnané a dramatické, a po remíze 2:2 rozhodovaly až samostatné nájezdy, ve kterých čaroval Adam Koudelný v brance, a Jenda Kulhavý rozhodl ve třetí sérii o našem postupu do semifinále. Tam jsme narazili na fyzicky vyspělejší chlapce z Přerova (pozdější vítězové), kteří byli nad naše síly. Zápas skončil poměrem 1:7. V boji o 3. místo jsme podlehli Sokolu Pardubice taktéž 1:7 v zápase, kde na co jsme sáhli, tak se nepovedlo a soupeři naopak vyšlo prakticky vše.

Odjížděli jsme nakonec trochu smutní, že se nám nepodařily stupně vítězů, ale konečné 4. místo je obrovský úspěch. Moc děkuji všem hráčům za přístup a vzornou reprezentaci klubu, a rodičům za podporu a servis. Zkušenosti jsou to nenahraditelné a zážitek parádní. Navíc většina našich hráčů sehnala v sobotu podpis Adama Delonga…

Reprezentovali nás: Adam Koudelný, Láďa Miláček, Jenda Kulhavý, Matěj Šmétka, Tonda Kvapil, Kuba Krčál a Péťa Bodlák. DĚKUJEME!!!

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF