Dorostenci  |  27. červen 2019

Dorostenci v Liberci

Dorostenci v Liberci

Týden po návratu naší první expedice z celorepublikového turnaje Salming Nisa Open 2019, se na svojí štaci vydali i naši dorostenci. Jelikož jsme hráli již v pátek v 11:00 museli jsme se do Liberce vydat už ve čtvrtek v 18:14 z hlavního nádraží v České Třebové.

Cesta byla dlouhá a náročná, ale naštěstí nechyběla dobrá nálada a odhodlanost reprezentovat klub v nejlepším světle.

PÁTEK:

OT x TJ Turnov (0:3) - První zápas byl z naší strany nervózní. Po dobře odehrané první polovině jsme dostali rychlé góly a dokonce zápasu jsme spíše bojovali sami se sebou než se soupeřem.

OT x IBK Vøcäsove (Výběr Liberce) (2:2) - Po prvním nezdaru nás čekal krátký odpočinek a přesun na další halu kde jsme změřili síly s výběrem Liberce. Do tohoto zápasu jsme vstoupili jako úplně nové mužstvo, sice jsme 2x dotahovali skóre, ale přeci jen jsme si spravili náladu a vybojovali bod.

SOBOTA:

OT x IBF Tuppar Střešbörg 03 (1:4) - Další velmi těžký zápas tentokrát nás vyzkoušeli hráči Tatranu Střešovice, za které nastoupil i náš odchovanec Patrik Jurco. Velice obětavý výkon, kde jsme Tatran dost pozlobili, obzvlášť v prvním poločase. Toto velmi vyrovnané utkání rozhodla šikovnost a lepší fyzická připravenost kluků z Tatranu.

OT x DDM Horní Počernice Orka (2:2) - Poslední zápas jsme si zahráli na Home Credit aréně, což je domácí hala pro místní hokejové Bílé Tygry. Zápas o všechno, pouze výhra by nás posunula do nedělních vyřazovacích bojů. Kluci hráli na pokraji svých možností, bohužel štěstěna je opustila když 50 sekund před koncem Orka vsítila branku na 2:2 a tím naše naděje na postup uhasly.

Jelikož jsme měli jednu z nejtěžších skupin, doslova vydřené 2 body nás těší. V tabulce jsme skončili na 5. místě .

Hodnocení trenéra: "Perfektní florbal, na 5 hřištích se prostřídalo přibližně 1800 hráčů a hráček. Výborná atmosféra, podpora všech týmů navzájem, nervy u důležitých zápasů a pěkné florbalové šance zdobilo tento termín turnaje. Mimo florbalu jsme si stihli projít město, stavit se do IQLandie nebo na lasergame. Parta byla skvělá, zážitky skvělé, nenahraditelné zkušenosti a velká motivace do dalších tréninků. Děkuji hráčům za skvělou reprezentaci klubu."

By Daniel Suchý

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF