Elévové ČT, Elévové ÚO  |   6. červen 2019

Elévové oslavili Den dětí na turnaji NISAOPEN

Elévové oslavili Den dětí na turnaji NISAOPEN

Výběr elévů nás reprezentoval na mezinárodním turnaji v Liberci.

V pátek 31. 5. vyrazili naši elévové (spolu s ml. žáky) v 6:04 hod. vlakem směr Liberec, kde je čekal třídenní mezinárodní turnaj. V kategorii elévů se sešlo 64 týmů, rozdělených do osmi skupin po osmi týmech. Celkově tento víkend bylo v Liberci cca 150 týmů ve čtyřech kategoriích.

Cesta byla náročná a dlouhá, ale těšení na zápasy vše předčilo. Nejdříve nás čekaly boje ve skupině. Z osmi týmů do dalších bojů postupovaly pouze tři nejlepší týmy.

Pátek:

OT – FBC Plzeň 4:6 (ostrý start do turnaje s pozdějším vítězem naší skupiny; krásný zápas ve skvělé atmosféře; nebyli jsme horší, ale po zápase smutnější).

OT – Sokol Rudná – Green 4:10 (propadák v obraně; v tomto zápase jsme nestíhali kombinaci soupeře a byli všude pozdě).

OT – Wizards DDM Praha 10 - Yellow 9:2 (po vyrovnaném poločase jsme začali předvádět svoji hru, korunovanou pěknými góly – lépe se nám usínalo).

Sobota:

OT – FBC Vlci Skuteč 2:7 (zápas o postup ze skupiny nám nevyšel; po neuznaném gólu na 2:2 jsme se prakticky sesypali a soupeř naprosto dominoval).

OT – FBC Panthers Liberec - Orange 2:9 (už bez šance na postup ze skupiny se nám nedařilo prakticky nic a soupeř nás celkem pohodlně přehrál).

OT – ACEMA Sparta Praha – Yellow 7:0 (na Spartu jsme se dokázali vyhecovat, předvedli solidní výkon a zase se nám o trochu lépe usínalo).

Neděle:

OT – DDM Liberec 7:1 (s turnajem jsme se rozloučili výhrou v zápase, kde jsme bojovali spíše sami se sebou, než se soupeřem).

- výhra na závěr turnaje nás těší, celkově 5. místo ve skupině je průměrné.

Hodnocení trenéra: „Super turnaj, kolem 2000 účastníků, bouřlivá atmosféra, nervy, únava, nováčkovská daň,… - to vše přispělo k faktu, že jsme na turnaji sice neoslnili výsledkově, ale rozhodně si ho užili. Kromě florbalu jsme zvládli Laser game, oslavit Den dětí a navštívit liberecký bazén, kde je kromě jiných atrakcí i nejdelší tobogán v ČR (přes 150m). Parta byla skvělá, zážitky krásné, nenahraditelné zkušenosti a určitě motivace do dalších tréninků. Děkuji dětem za vzornou reprezentaci OT a rodičům za pomoc při organizaci.“

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF