Elévové ČT, Elévové ÚO  |   3. květen 2019

Elévové zakončili sezónu na domácí palubovce

Elévové zakončili sezónu na domácí palubovce

Elévové se rozloučili se sezónou před domácím publikem

Poslední turnaj sezóny proběhl v neděli 28.4. před domácím publikem v České Třebové. Bohužel nedorazil tým Sokol Předměřice, nicméně zbylé dva zápasy jsme si o to více užili.

Prvním soupeřem byl snaživý a mladý tým DDM Holice, který sice nestíhal naše kombinace, ale svou vůlí a bojovností přispěl k pěknému zápasu. Všechny čtyři zápasy jsme celkem jasně vyhráli a mohli se tak společně radovat z mnoha gólů v brance soupeře.

Daleko tvrdším oříškem byl zápas proti FBC Hradec Králové černí, který měl k dispozici tým zkušených, šikovných a tvrdě hrajících chlapíků. Naši hráči se však soupeři vyrovnali jak v rychlosti, technice, tak i v tvrdosti. Dva zápasy jsme vyhráli přesvědčivě, a ve dvou jsme celý zápas dotahovali, a až v závěru i s přispěním skvělých diváků otočili ve svůj prospěch. Takže jsme nakonec vše vyhráli - a co si přát na závěr sezóny víc. 

Hodnocení trenéra: „Perfektní zakončení celé sezóny. Moc děkuji hráčům a hráčkám za přístup, nasazení a bojovnost. Rodičům za servis, podporu a spolupráci během celé sezóny.“

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF