Dorostenci  |  29. duben 2019

Dorostenci potvrdili mistrovský titul vítězstvím

Dorostenci potvrdili mistrovský titul vítězstvím

Mistrovský tým dorostenců se vypravil autobusem do Jaroměře na závěrečný zápas sezóny, kde potvrdili svou dominanci a výhrou bez obdrženého gólu, si domů odvezli titul MISTRŮ.

FbK Orlicko-Třebovsko x 1. FBC Polička dorostenci 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Ihned v první třetině jsme vstřelili tři branky, kdy se prosadili všichni útočníci naší první lajny. Nejprve zavěsil Vojta Šmíd, po něm Štěpán Kapoun a třetí gól přidal Matěj Kubasa. Do druhé třetiny jsme vstoupili hůře, možná vinou oslabení na začátku. Dlouho jsme se nemohli prosadit, až na konci třetiny se po nahrávce Štěpána Kapouna prosadil šťastnou střelou Jan Stolín. Třetí třetina se bohužel nesla v duchu té druhé, spalovali jsme šance a velmi nás brzdily zbytečné fauly a vyloučení. Dokázali jsme však vstřelit branku v oslabení zásluhou kombinace Vojty Šmída a Štěpána Kapouna. Na konci zápasu jsme ještě přidali jednu branku, ale z nějakého záhadného důvodu nám nebyla uznána, a tak utkání skončilo naším vítězstvím 5:0. V tu chvíli mohly začít oslavy mistrovského titulu!!!

Branky: 7:49 Vojta Šmíd (Štěpán Kapoun), 10:51 Štěpán Kapoun (Vojta Šmíd), 13:43 Matěj Kubasa (Štěpán Kapoun), 27:59 Jan Stolín (Štěpán Kapoun), 35:04 Vojta Šmíd (Štěpán Kapoun)

Komentář trenéra: „Na poslední zápas sezóny jsme odjeli v maximálním možném počtu hráčů. Z toho důvodu bylo utkání z naší strany ospalé a nedokázali jsme si vytvořit pořádný tlak na útočné polovině. Naopak soupeře jsme k žádné větší gólové příležitosti nepustili a utkání mohlo skončit daleko větším rozdílem. Klukům gratuluji k titulu MISTRŮ 2. ligy dorostenců!!

By Libor Čuhel 

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF