Elévové ČT, Elévové ÚO  |  15. duben 2019

Elévové v ráži…

Elévové v ráži…

Elévové si odskočili do Litomyšle.

V sobotu 13. 4. se konal turnaj elévů v Litomyšli. OT tradičně v plné sestavě 20 hráčů se představilo proti tradičním soupeřům z Litomyšle, Skutče a Vysokého Mýta. Souboj s oslabenou Litomyšlí byl spíše nácvikem přečíslení a zakončení. Což se nám velmi dařilo a po mnoha krásných akcích jsme velmi přesvědčivě zvítězili na všech hřištích.

Skuteč na nás vyrukovala s důraznou, až tvrdou hrou, což nám úplně nevyhovovalo a museli jsme se dokázat přizpůsobit. Soupeřů bylo dost, a tak měla hra spád a opět se bylo na co dívat. Pěkné akce na obou stranách a skóre se neustále přelévalo. Nakonec jsme byli o trochu šťastnější my, i díky týmovému výkonu.

Na závěr nás Vysoké Mýto prověřilo dokonale po všech stránkách. Utkání plné osobních soubojů, krásných individuálních akcí i kombinací celých formací bylo určitě i divácky atraktivní. Soupeř nakonec byl o nějaký ten gól úspěšnější, ale bojovnost našeho týmu byla příkladná.

Hodnocení trenéra: „Jednoduše jsem spokojen. Děti chtějí hrát a reprezentovat, rvou se o každý míček. Snaží se věci z tréninku přenést na hřiště, a i když se to někdy nepovede, jsem rád, že to zkouší a nebojí se hrát a něco vymyslet. Byla tam spousta akcí, za které by se nemuseli stydět ani starší hráči. Takže tleskám, smekám a mám radost. Díky hráčům a rodičům za pěkný turnaj.“

by Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018