Mladší žáci se představili před domácím publikem

Mladší žáci se představili před domácím publikem

V sobotu dopoledne se naši mladší žáci naposledy v této sezóně reprezentovali v domácí hale, kde odehráli tři povedené dvojutkání.

FbK Orlicko-Třebovsko x Sokol Pardubice B

K prvnímu zápasu jsme přistoupili s respektem i odhodláním. Již po pár minutách nás soupeř přesvědčil o své herní kvalitě. Po pár inkasovaných brankách a našich neproměněných šancích si soupeř pojistil vedení. Nutno podotknout, že kluci nehráli vůbec špatně a velkou část zápasu byli vyrovnaným soupeřem i díky skvělému výkonu brankáře Adama Vašaty. Ten nás nejednou podržel, avšak špatná kvalita zakončení akcí vedla k naší porážce.

By Dominik Zlesák

FbK Orlicko-Třebovsko x Piráti Sokol Chrudim

Druhý zápas vypadal o poznání lépe jak první. Kluci se snažili, běhali a nebáli se vystřelit. Z toho plynuly hezké góly, které nás motivovaly k ještě lepším výkonům. Naopak jsme po obdržení gólů občas přestávali hrát a na tom je potřeba zapracovat.

By Jan Vondra

FbK Orlicko-Třebovsko x SPV Pardubice

Třetí sobotní zápas náš tým mladších žáků nastoupil proti celku SPV Pardubice. Už od začátku zápasu jsme měli navrch a od toho se odvíjela situace na hřišti. Kluci hráli převážnou většinu času na balonku a nedávali moc možností soupeřům. Druhou polovinu se naše hra zhoršila. Protihráči začali faulovat a my jsme se přizpůsobili jejich hře, proto jsme druhou polovinu s Pardubicemi remizovali.

By Vojta Šmíd

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018