Elévové ČT, Elévové ÚO  |  17. únor 2019

Elévové vyhlížejí další soupeře

Elévové vyhlížejí další soupeře

Naši elévové bojovali v Holicích.

V neděli 17. 2. se konal další turnaj elévů. Na úvod nás čekal tým FbC Hradec Králové bílí, což je vždy vyrovnané a těžké utkání. To se i nakonec potvrdilo – 1 výhra, 1 remíza a 2 těsné prohry vůbec nejsou špatné. Nutno dodat, že soupeř se prezentoval velmi aktivní a kvalitní hrou.

Ve druhém utkání nás čekal domácí tým DDM Holice. Ačkoliv jsme všechny 4 zápasy vyhráli, museli jsme bojovat a předvést všechny naše dovednosti. Dali jsme spoustu krásných gólů, a tím pádem jsme měli i hodně radosti. Prosadili se i „sváteční“ střelci, což je vždy příjemné a povzbudivé.

Na závěr nás čekal tradiční rival FTC Vysoké Mýto. Možná nejtěžší soupeř, který měl sice méně hráčů na střídačce, zato velmi kvalitních. Naši hráči dali do tohoto souboje poslední zbytky sil a celkové skóre 3 výhry a 1 prohra je velice lichotivé. Zejména obrat v posledním zápase z 0:3 na konečných 5:3 byl velmi strhující.

Hodnocení trenéra: „Ač bylo dost hráčů nemocných či jinak zaneprázdněných, stále jezdíme téměř v maximálním možném počtu. Celé dopoledne se bylo na co dívat a děti si to užily. Skvělé akce občas vystřídala školácká chyba či špatné střídání, ale to k tomu patří. Líbily se mi výkony brankářů a nasazení našich hráčů. Děkuji hráčům i rodičům za skvělou reprezentaci OT.“

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF