Starší žáci  |   2. únor 2019

Starší žáci „BÍLÍ“ zahájili druhou polovinu turnajů v Chlumci nad Cidlinou

Starší žáci „BÍLÍ“ zahájili druhou polovinu turnajů v Chlumci nad Cidlinou

Strži „BÍLÍ“ se v vydali na cestu do Chlumce nad Cidlinou, kde turnaj pořádal FbC Hradec Králové. Postupně se utkali s celky Žacléř TJ Spartak Vrchlabí, FbC Hradec Králové a v konečném utkání o umístěni s celkem DDM Holice B - MŽ.

FbK Orlicko-Třebovsko bílí - Žacléř TJ Spartak Vrchlabí 2:4 (1:1)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a již první minuty přinesly první šance na vstřelení branky. Bohužel jsme nedokázali z úvodního tlaku vytěžit maximum a polovina po trefě Miloty Blažkové (Jakub Hyhlík) skončila nerozhodně 1:1. Druhá dvanáctiminutovka začala podobně a naše úsilí přineslo vedení po brance Kuby Hyhlíka (Matyáš Kvapil) 2:1. V závěru jsme se ovšem dopustili několika chyb, kde jsme v oslabení inkasovali na 2:2. Stále byla hra velmi vyrovnaná, ale soupeři se podařilo vstřelit ještě jednu branku a vše pojistit gólem ze standardní situace.

Branky: 09:28 Blažková (Hyhlík), 20:07 Hyhlík (Kvapil)

FbK Orlicko-Třebovsko bílí – FBC HRADEC KRÁLOVÉ C 2:6 (1:4)

Již z názvu bylo zřejmé, že se bude jednat o tým mladších kluků, ale o to je jejich hra rychlejší a dynamičtější. To nám dokázali během prvních minut, kdy jsme doslova pouze chodili. To znamenalo postupně tříbrankové vedení, které jsme těžko snižovali. Náš výkon se postupně zlepšoval, ale soupeř měl celou dobu navrch. Za naše barvu skóre upravil Matěj Matoušek dvěma velmi podařenými brankami.

Branky: 10:13 Matoušek (Novák), 12:42 Matoušek (bez asistence)

FbK Orlicko-Třebovsko bílí – DDM HOLICE B - MŽ 6:2 (1:2)

V posledním zápase jsme rozhodně chtěli zvítězit. Zpočátku se štěstí přiklonilo na naši stranu a šli jsme do vedení po šťastném gólu Jonáše Ludvíčka (Adam Mikulecký). Soupeř ovšem nepolevil v pilnosti a postupně skóre otočil na 1:2. Tím polovina skončila. O přestávce jsme se pořádně nabudili na druhou část. Po několika minutách vyrovnal Matyáš Kvapil (Matěj Krčál) a vedení zajistil Jonáš Ludvíček ze standardní situace. Pak jsme se rozehráli a dalšími góly (Matoušek, Hubálek, Mikulecký) jsme celý zápas vyhráli 6:2.

Branky: 1:38 Ludvíček (Mikulecký), 15:11 Kvapil (Krčál), 16:36 Ludvíček, 17:41 Matoušek, 19:21 Hubálek (Kvapil), 19:59 Mikulecký (Matoušek)

By Josef Ludvíček 

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018