Ženy  |  18. leden 2019

Domácí půda ženám nepřinesla žádné body

Domácí půda ženám nepřinesla žádné body

První ligové zápasy týmu žen letošního roku, se konaly 13.1., kdy se tým poprvé představil na domácí půdě v České Třebové. Výhodu však známé prostředí nepřineslo. Soupeřky dorazily velmi dobře připravené, čemuž odpovídají výsledky z obou zápasů.

FbK Orlicko - Třebovsko - FbC Sokol Předměřice n/L   5:6 (4:1, 0:4, 1:1)

První třetinu jsme opravdu skvěle rozehrály a dopadla pro nás velmi dobře. Podařilo se nám vstřelit hned 4 góly a tím si zajistit vedení. Bohužel, náskok nám dlouho nevydržel. Zaváhání v druhé třetině přineslo nejen dorovnání, ale celkové otočení skóre v náš neprospěch. Následovalo dvouminutové vyloučení, které nám ve snaze vyhrát vůbec nepomohlo. I ve třetí třetině jsme si dvě minuty oslabení zopakovaly, i přes obrovské odhodláním se nám výsledek nepodařilo upravit.

Branky: 3:17 Zuzana Horáčková (Karolína Kovářová), 6:23 Lucie Fárníková (Dana Raisová), 7:34 Barbora Seifertová (Barbora Slezáková), 14:14 Barbora Seifertová (Daniela Blažková), 33:23 Lucie Baciu (Lucie Fárníková)

Vyloučení: 2:0, využití: 0:1

IBK Hradec Králové B - FbK Orlicko - Třebovsko   9:2 (3:0, 4:2, 2:0)

Už v první třetině tohoto zápasu, jsme nezačali nijak slavně. Soupeřkám se podařilo vstřelit 3 góly. Sice nám v osmé minutě naše hráčka Lucka Fárníková "vybojovala" trestné střílení, kterého se ujala Helča Koníčková, ale gólmanku soupeřek se jí prostřelit nepodařilo. V druhé třetině se nám podařilo konečně prosadit, a to hned 2x. Ovšem v třetí třetině nám holky z Hradce ukázaly, jak jsou sehrané a my nepozorné, a tím si zajistili výhru velký poměrem.

Branky: 21:43 Lucie Baciu (Zuzana Horáčková), 22:24 Barbora Slezáková

By Eliška Jiroušková

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF