Elévové ČT, Elévové ÚO  |  25. listopad 2018

Elévové se radili u „florbalového“ ohně

Elévové se radili u „florbalového“ ohně

Úspěšné vystoupení našich elévů v sobotu 24.11. na turnaji v Hradci Králové.

První dvojzápas nás čekal s Litomyšlí. Čekali jsme těžký a vyrovnaný zápas, což se nakonec potvrdilo. Naši hráči však předváděli natolik skvělé a pohledné kombinace, že se nám podařilo tři zápasy vyhrát a pouze jeden prohrát.

Na Holice jsme si věřili, ale nutno dodat, že i přes čtyři výhry nás tentokrát Holice poměrně prověřili. Díky naší bojovnosti a kombinační hře jsme všechny duely vyhráli, a zaznamenali mnoho krásných gólů.

Třetím soupeřem byl Hradec Králové černí, který byl jednoznačně nejtěžší. Naši hráči však k tomuto střetnutí přistoupili opět velmi svědomitě, a díky příkladnému nasazení, podpořené střeleckou produktivitou, jsme 3x vyhráli a opět pouze 1x prohráli.

Celý turnaj jsme si moc užili, a spokojenost z nás přímo sálala …

Hodnocení trenéra: „Z tohoto turnaje jsme odjížděli velmi spokojeni s předvedenou hrou, nasazením a týmovým pojetím. Prakticky každý člen týmu si dal gól a spousta akcí byla oku lahodící. Nikomu se nechtělo domů, a už se těšíme na další turnaj. Ideální zakončení roku 2018. Děkuji všem hráčům i rodičům za perfektní reprezentaci OT.“


By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018