Archív článků

1. Adventní neděle

předevčírem 14:45 - Co vše se událo v roce 2020? S první adventní neděli si zavzpomínáme na měsíc leden, únor a březen.

Připoj se s OT!

28. listopad 2020 - Co nás čeká příští týden? K čemu se můžete Připojit s OT?

Florbalové začátky Vojty Kolomého

24. listopad 2020 - Jakými kategoriemi si Vojta prošel? Na kterou sezónu nejraději vzpomíná?

Připoj se s OT!

18. listopad 2020 - Od 9.11.2020 je v plném proudu nový projekt našeho klubu „Připoj se s OT!“. Projekt je založen na online webinářích a cvičeních, které pořádáme pro naše hráče, trenéry, členy ale také i pro zájemce z veřejnosti. Jaké semináře už máme za sebou? Co nás čeká v nejbližší době za další online webináře a cvičení?

OT DNA POMÁHÁ

13. listopad 2020 - „OT DNA pomáhá“ je dlouhodobým projektem našeho klubu, do kterého se momentálně zapojují hráči nejstarších kategorií a trenéři klubu.

Zdravý životní styl pro sportovce - webinář

2. listopad 2020 - Připravili jsme pro Vás první online webinář, který můžete sledovat z pohodlí domova. Potřebovat budete pouze připojení k internetu. Počet sledujících není omezený. V přednášce zabrousíme do složení potravin, budeme si povídat o pitném režimu, stravování - před a po sportovním výkonu a také o denním režimu.

Jak aktuálně probíhá trénování v OT?

31. říjen 2020 - Naši hráči nezahálí. I přesto, že nemůžeme trénovat v hale, a ani se nemůžeme potkávat při venkovních trénincích, tak trénujeme! A to formou individuálních tréninků, které pro ně připravili trenéři jednotlivých kategorií.

Florbalové začátky Lucie Kubištové

27. říjen 2020 - V jakém roce se Lucka k florbalu dostala? Kdo byl její první trenér? Jaký je její největší florbalový úspěch?

OT DNA POMÁHÁ

25. říjen 2020 - Hráči a trenéři klubu se rozhodli udělat dobrou věc.

Florbalové začátky Pavla Horáka

19. říjen 2020 - Další, kdo se s námi podělí o své florbalové začátky je dlouholetý hráč mužů a trenér juniorů i dorostenců Pavel Horák, kterého všichni známe pod přezdívkou Pool. Kolik let už hraje florbal? Co odkazuje ostatním florbalistům?

Jak se hrálo o víkendu?

14. říjen 2020 - Poslední zápasy, které proběhly před nařízenou 14 denní pauzou stihly týmy elévů, starších žáků, dorostenců a mužů. Zápasy probíhaly bez přítomnosti diváků, kteří nám svojí podporu projevili alespoň přes sociální sítě.

Od 12.10. až do odvolání bez tréninků a turnajů

11. říjen 2020 - Na základě rozhodnutí Vlády ČR ze dne 8. října 2020 se od pondělí 12. října bohužel musí zastavit všechny sportovní soutěže v České republice.

Jak se hrálo o víkendu?

7. říjen 2020 - Poslední zápasy s diváky si užili naši mladší žáci na domácí půdě, junioři ve Skutči a ženy ve Svitavách.

Florbalové začátky Matyáše Pinkase

3. říjen 2020 - Jeden z nejdéle hrajících hráčů mužů si zavzpomínal a popsal nám celý průběh své florbalové kariéry. Florbal si vyzkoušel nejen v České republice. V jaké zemi si ještě vyzkoušel zahrát?

Jak se hrálo o víkendu?

30. září 2020 - Poslední prodloužený víkend v září byl plný zápasů. OT se nezastavilo ani o svátečním dni.

Jak dopadly letošní nábory na základních školách?

29. září 2020 - Letošní nábory, které se tradičně uskutečnily na začátku září, proběhly úspěšně. Žáci základních škol si užívali hodiny tělocviku s našimi florbalisty a někteří neváhali stát se součástí OT. Jak hodnotí nábory 2020 hlavní organizátor Petr Stolín?

Jak se hrálo o víkendu?

23. září 2020 - O víkendu 19. a 20. září proběhly hned dvě domácí utkání na SH Skalka Česká Třebová. Sobota patřila mužům a neděle ženám z OT.

Petr Stolín se vydal za získáním trenérské licence B

21. září 2020 - Nejenom naši hráči se zlepšují. Pro získání více informací a chutí být lepším trenérem se Petr Stolín rozhodl v září odstartovat dlouhou trať pro získání trenérské licence B. Proč se takto rozhodnul? Co vše licence obnáší?

Přípravka a elévové na turnaji Junior Sokol Cup

19. září 2020 - V neděli 13.8. vyrazila naše přípravka a elévové do Pardubic na 8. ročník neligového turnaje s názvem Junior Sokol Cup.

Jak se hrálo o víkendu?

14. září 2020 - Sezóna 2020/2021 byla úspěšně zahájena. Muži v neděli odjeli do Žďáru n/S. a přivezli domů výhru z prvního zápasu v Divizi.

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF