Archív článků

Předsedkyně klubu vzpomíná

30. březen 2020 - V rámci příspěvků „Moje florbalové začátky“, které jsou k přečtení na našich sociálních sítí, si zavzpomínala i předsedkyně klubu Renáta Typlová. V klubu působí od r. 2004 jako hráčka, trenérka, sekretářka a předsedkyně. Jak se zrodil náš klub? Kdo byl prvním trenérem ženského družstva? Jaký byl první oficiální název klubu?

Současná situace

28. březen 2020 - Jak už všichni víte, současná situace ohledně opatření kvůli koronaviru COVID-19, se prodloužila až do 1.4.2020. My se ale snažíme udělat to jediné, co v této situaci můžeme a to využít „svět internetu“. Sledujte nás na našich sociálních sítích.

Valná hromada zrušena

19. březen 2020 - Valná hromada našeho klubu, která se měla konat 25.3.2020 je zrušena. O náhradním termínu Vás budeme informovat co nejdříve. Děkujeme za pochopení!

ZRUŠENÍ VŠECH TRÉNINKŮ A LIGOVÝCH UTKÁNÍ

12. březen 2020 - V návaznosti na rozhodnutí Úřadu vlády ČR ze dne 12.3.2020 Vás chceme informovat, že do odvolání se ruší všechny tréninky, všech kategorií a také se nebudou konat žádná ligová utkání!

Junioři bojovali o důležité body

11. březen 2020 - Před domácí publikum se v sobotu 7.3. postavil tým juniorů odehrát dva zápasy a získat tak důležité body do tabulky soutěže. Tým byl doplněn hned o 5 dorostenců, kteří se ukázali jako cenné posily do dalších let.

Oficiální vyjádření FbK OT k rozhodnutí zasedání Bezpečnostní rady státu z 10. března 2020

10. březen 2020 - Od středy 10. 3. 2020 18:00 hod. platí zákaz konání veškerých kulturních i sportovních akcí s účastí více než 100 osob. OT toto nařízení plně respektuje a zároveň by vám chtělo podat veškeré informace, které vyplynuly jak z jednání klubu, tak také z nařízení regionálního a Českého florbalu.

Přebor elévů hostily Svitavy

9. březen 2020 - Elévové se představili v Šapitó Svitavy.

Ženy ve Slatiňanech za 4 body

6. březen 2020 - Poslední únorový den se ženy vydaly do Slatiňan, kde se utkaly proti nováčku sezóny FC Dynamo Pardubice a místním SK Spartak Slatiňany. Ze sobotní ligy, i přes malý počet hráček, si přivezly zasloužené 4 body.

Muži svedli v Pardubicích souboj o druhé místo

4. březen 2020 - V sobotu 29.2. se muži vydali do Pardubic obhajovat druhé místo v tabulce. Jako první je čekal tým ze Dvora Králové, se kterými se jim nedaří a druhý zápas byl přímý souboj o druhé místo se Rtyní.

Mládež na hostování v TJ Tatran Střešovice

2. březen 2020 - Tři hráči z našeho klubu působí na hostování v TJ Tatran Střešovice. Jako poslední se nám představí Tomáš Jurco, brankář s číslem 22. Hráč působící v dorostenecké i juniorské lize s neuvěřitelnou chutí a odhodlaností. Co dál nám prozradí?

Přebor mladších žáků zamířil na domácí palubovku

28. únor 2020 - V deštivou neděli 23.2.2020 se Přebor mladších žáků opět představil na domácí půdě v České Třebové. Podzimní domácí turnaj byl pro spoustu hráčů premiérou, a tak nyní byli všichni plní očekávání, jak pilné trénování posouvá jejich dovednosti.

Přípravka bojovala na domácím turnaji

28. únor 2020 - V sobotu 22.2. se představilo na domácí půdě 24 nejmladších členů našeho klubu!

Mladší žáci (5+1) vyrazili do Chlumce n.C.

27. únor 2020 - V neděli 23.2. vyrazil tým mladších žáků na turnaj 5+1 do Chlumce n. C., kde nás kromě tradičních soupeřů z ligy čekal ještě zápas s týmem regionálních výběrů starších žákyň HK a PA kraje.

Mládež na hostování v TJ Tatran Střešovice

26. únor 2020 - Tři hráči z našeho klubu působí na hostování v TJ Tatran Střešovice. Jako druhá se nám představí Iva Čečotková, útočnice/centr s číslem 87. Po draftu, kterého se zúčastnila jí bylo nabídnuto hostování v týmu Tatran Střešovice. Co dál nám prozradí?

Mládež na hostování v TJ Tatran Střešovice

25. únor 2020 - Tři hráči z našeho klubu působí na hostování v TJ Tatran Střešovice. Jako první se nám představí Katka Nádeníková, obránkyně s číslem 79. Jejím florbalovým vzorem je Eliška Krupnová a hrát za Tatran byl její sen. Co dál nám prozradí?

Starší žáci - modří na domácí půdě

19. únor 2020 - V neděli jsme se v domácím prostředí utkali o body s týmy z Hradce Králové, Letohradu, Jaroměře a Hořic. Jak vše dopadlo?

.

11. únor 2020 - Zveme všechny členy klubu, rodiče a zákonné zástupce našich mladých členů na 18. společnou valnou hromadu florbalového klubu Orlicko-Třebovsko.

Dvě hattrickové královny

4. únor 2020 - Ženy se první únorový den vydaly do Rokytnice v Orlických horách, kde to velmi dobře znají, protože zde probíhá klubové letní soustředění. Sobotní plán zněl skromně a jasně, vyhrát nad FbC Skuteč a poté nad HAGA Ladies Pardubice.

Muži ve Rtyni vybojovali jen 3 body

4. únor 2020 - Muže ve Rtyni čekaly dva náročné zápasy. Chtěli odjet s plným bodovým ziskem, ale museli se spokojit jen s jednou výhrou.

Tým žen se představil na domácí půdě

3. únor 2020 - Domácí půda týmu žen přinesla pouze 3 body díky výhře nad celkem z Hradce Králové.

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF