Muži B na 50%

Muži B okusili při sobotním pořádání vysokou výhru ale i prohru o tři góly.

FbK Orlicko-Třebovsko B vs. Klub SPV Pardubice B 13:0
(3:0, 3:0, 7:0)

Do zápasu jsme šli s jasným cílem získat tři body. Skoré brzy otevřel Adam Mikulecký v čase 1:21 za asistence Matěje Tesaře. Náskok zvýšil Lubomír Motl, kterému připravovali míčky bratři Šmídovi a Motl se na třetí pokus trefil. Dále nás za vítězstvím táhli naši nejstarší hráči v týmu. Jan Nešpor, který se blýskl čtyřmi góly a jednou asistencí a motivoval tak naši celou střídačku, že góly se dají vstřelit i jednoruč. V brance Jan Moravec, který předváděl důležité zákroky a vychytal si tak čisté konto.

Branky a asistence: 01:21 Adam Mikulecký (Matěj Tesař), 11:58 Lubomír Motl (Jakub Šmíd), 13:22 Jan Nešpor, 19:55 Vojtěch Šmíd (Václav Vondráček), 24:32 Jakub Šmíd (Ondřej Zölfl), 26:45 Jan Nešpor (Jan Šťastný), 32:50 Jan Nešpor (Václav Vondráček), 35:32 Vojtěch Vondra, 37:06 Jan Nešpor, 38:22 Vojtěch Šmíd (Jakub Šmíd), 40:07 (P) Jakub Ludvíček (Jan Nešpor), 40:31 Jakub Šmíd (Vojtěch Šmíd), 44:07 Jan Šťastný

FbK Orlicko-Třebovsko vs. ŽSK Třemošnice 3:6
(0:5, 0:1, 3:0)

Druhý zápas nás čekal se zkušenou Třemošnicí, bohužel úvod zápasu jsme zaspali a po 8 minutách jsme prohrávali 0:5. Ve druhé třetině soupeř navýšil skóre na 0:6 a už to s námi vypadalo zle, ale naše bojovná srdce to nevzdala a dobře sehranou přesilovou hru, kdy si Václav Vondráček s Vojtěchem Vondrou vyměnili míček a Vondra vymetl šibenici. Následně v oslabení vstřelil gól Petr Minář a snížil stav na 2:6. Petr Minář zároveň vstřelil i poslední gól z naší strany, kterým jsme se k výhře jen vzdáleně přiblížili.

Branky a asistence: 33:36 (P) Vojtěch Vondra (Václav Vondráček), 36:18 (O) Petr Minář, 41:03 Petr Minář (Dominik Zlesák)