so 28. 10. 2023 18:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Divize, 8. kolo

Muži A zvítězili podruhé v řadě

Muži A si po skvělém výkonu na domácí půdě připsali další 3 body

FbK Orlicko-Třebovsko vs Hornets Brno ZŠ Horní 6:5

Do zápasu jsme vykročili pravou nohou, dělali jsme vše co jsme měli a byli jsme lepší než soupeř, ačkoliv jsme šli v 7. minutě do oslabení ustáli jsme to. V první třetině jsme se s kolegou z Brna v brankách blýsknuli a skóre bylo po 20. minutách 0:0.

Hned na začátku druhé třetiny jsme jsme však měnili skóre po střele Kapouna. Poté následovala naše přesilová hra 2+2 minuty, první přesilovku využil Vojtěch Šmíd po asistenci Pavla Horáka a druhou přesilovku využil Vojtěch Šmíd po asistenci Pavla Horáka. Čistá fantázia. Poté hosté odpověděli dvěma góly během devíti vteřin. Zbytek třetiny jsme dohráli v klidu, ale museli jsme něco změnit.

Začátek třetí třetiny a Minář zvyšuje vedení. Vzápětí jsme měli další šanci navýšit náš náskok, ale Vojtěch Šmíd neproměnil trestné střílení. Ještě že nejmladší z trojice Šmídů posledních pár týdnů netrénuje nic jiného, než střelu na zadní tyč 20 centimetrů nad palubovkou. Přišla mu totiž vhod v 53. minutě kdy zvyšoval na 5:2 oslavoval, cituji “dvacet nad led!!”. Minutu na to ale Hornets opět odpověděli a skóre bylo 5:3, ale neuvěřitelné se stalo skutečným a Dominik Zlesák zvýšil na 6:3 a střídačka burcovala. Hornets ale dvěma rychlými góly stáhli náskok na pouhý jeden gól, naštěstí jsme tlak ustáli a mohli slavit výhru.

Získali jsme důležité 3 body do tabulky proti týmu který v ní byl druhý.